Aktualności

Zasady naboru na rok szk. 201516. Podręczniki do klas 4-6. Podręczniki do klas 1-3. Szkoła Podstawowa Nr 55 w Łodzi. Konkursy samorządu klas I-III. Konkursy samorządu klas IV-VI. Media i ich zagrożenia. 7 ścieżek do sukcesu. Filmowa przemoc w internecie. Z dniem 21 czerwca 2015r.zakończyliśmy głosowanie na temat celu wydatkowania pieniędzy zebranych podczas zbiórki. Każda z osób mogła głosować jednocześnie na kilka projektów. Wyniki głosowania są następujące. 4 zakup stojaka na rowery liczba głosów 14.

OVERVIEW

This site szkola55.pl currently has a traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have audited fourteen pages within the domain szkola55.pl and found zero websites interfacing with szkola55.pl. We were able to unearth one social media sites owned by this website.

SZKOLA55.PL RANKINGS

This site szkola55.pl has seen a fluctuation quantities of traffic all round the year.
Traffic for szkola55.pl

Traffic ranking (by month) for szkola55.pl

Traffic ranking by day of the week for szkola55.pl

WHAT DOES SZKOLA55.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkola55.pl Mobile Screenshot of szkola55.pl Tablet Screenshot of szkola55.pl

SZKOLA55.PL HOST

We observed that a lone page on szkola55.pl took one thousand three hundred and fifty-five milliseconds to load. I could not find a SSL certificate, so therefore our parsers consider szkola55.pl not secure.
188.128.196.42

I discovered that this domain is operating the IdeaWebServer/v0.80 server.

Aktualności

DESCRIPTION

CONTENT

This site szkola55.pl had the following on the web site, "Szkoła Podstawowa Nr 55 w Łodzi." Our analyzers noticed that the webpage said " Z dniem 21 czerwca 2015r." The Website also stated "zakończyliśmy głosowanie na temat celu wydatkowania pieniędzy zebranych podczas zbiórki. Każda z osób mogła głosować jednocześnie na kilka projektów. 4 zakup stojaka na rowery liczba głosów 14."

MORE DOMAINS

Kącik Artystyczny w Szkole Podstawowej nr 5 w Łaziskach Górnych

Kącik Artystyczny w Szkole Podstawowej nr 5 w Łaziskach Górnych. Czwartek, 4 grudnia 2014.

Uniwersytet Młodych Odkrywców

Ul Rynek 16, pokój 41. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach. Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty.

Blog de x-dreams-for-survive-x - Rever Pour Survivre. - Skyrock.com

Mon plus grand rêve est de devenir pompier,. Ma plus grande peur est de ne pas y arriver,. A mon tour, je voudrais entendre mon bip sonner,. Partir et ne plus rien penser,.

ODDZIAŁ ROCZNEGO PRZYGOTOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - O nas

OTO MY - GRUPA 0 A. Amelia Brucheiser, Alicja Borowska, Kuba Dolata, Fabian Dymowski, Amelia Frankowska, Ksawier Frąszczak, Tomek Gołdyn, Gabrysia Jurczak, Kuba Krzyśka, Bartek Krzyżaniak, Nadia Kucharska, Kuba Kulas, Kryspin Kucz, Janek Leszczyński, Julia Luty, Julita Maciejewska. OTO MY - GRUPA 0 B.

Blog de addictedtoSP - SimplePlanismywholelife - Skyrock.com

Bonjour à tous et à toutes. Je mappelle Cathy! Et bienvenue ds mon skyblog! Ici je vous parle de mon groupe préféré qui est Simple Plan! Mais come jle commence il y a pas encore bcp de choses. Abonne-toi à mon blog! A moi Punta Cana! Loll ki ne voudrait pas gagner ce concours la.